Föremål som liknar ram med glas
6062 Bordsram
Sold: SEK 600
Sold den 29 januari 2024
5031 PICTURE FRAMES
11 pcs, med glas, 16-63x20, 5-77 cm,
Sold: SEK 600
Sold den 30 januari 2023
5019 PICTURE FRAME
gilt, med glas, inside measurements: 34x40,
Sold: SEK 250
Sold den 20 juni 2022
6040 FRAME
19th century, med glas, inside measurements: 37x50,
Sold: SEK 800
Sold den 25 januari 2021
3110 PICTURE FRAME
gilt, med glas, inside measurements: 48x53,
Sold: SEK 200
Sold den 7 november 2016
8133 MIXED MEDIA
med glas, förgylld, ramens innermått: 60x104,
Sold: SEK 150
Sold den 15 februari 2016
7462 FRAME
med glas, Sent 18000-tal, 100 x 92,
Sold: SEK 2800
Sold den 20 april 2015
7307 PICTURE FRAME
med glas, gilt, inside measurements: 43x70,
Sold: SEK 1400
Sold den 2 mars 2015
1063 FRAMES
3 pcs. en med glas,
Sold: SEK 100
Sold den 28 juli 2014